Rybnik / Poland

1 glos(y)(ów)
Continue reading +

Sprzet fotograficzny:

Fuji S5 pro, nikkor 10.5mm, NN3

Szerokosc geograficzna: 50° 5' 48" N, Dlugosc geograficzna: 18° 32' 34" E see »

Lokalizacja: Rybnik, Poland

Komentarze na temat panoramy:

Radek co Cię tak wzięło na robienie panoram w pełnym słońcu - lubisz cienie aparatu wymazywać? ;) Przy okazji pół nieba Ci słońce wypaliło... ale i tak piątka za podejmowanie takich wyzwań ;)
Podpisany Wojciech Połowczuk | 10.04.2010 - 10:38:50 GMT +0200
Dzięki za komentarz, panoramy robię kiedy mam czas więc nie ja wybieram pogodę tylko ona mnie :D
Co do samego Rybnika to ciężko to miasto pokazać w ciekawy sposób, Chyba, że znasz ciekawe miejscówki. Póki co to moje pierwsze próby przed całą serią panoram Rybnika  :D
Pozdrawiam
Podpisany Radosław Sobik | 10.04.2010 - 23:18:25 GMT +0200
To prawda, cięzko o ciekawe miejscówki w Rybniku. Ja tam preferuję krajobrazy industrialne (lub postindustrialne), przy odrobinie szczęścia dobrze wychodzą na panoramach (np. kopalnia Hoym, tam akurat można wejść legalnie bez problemu). Myślę, że ciekawie powinien wyglądać Juliusz oraz Centrum Kształcenia Inżynierów, tylko trzeba trafić na jakiś dzień z raczej pustym parkingiem :D. Kto wie, może pozostałości po hucie silesia można pokazać ciekawie, tylko tam to trzeba by chyba wszystko mocno przerysować hdr'em... inaczej nie da się tego oglądać (no, ze 3 lata temu się nie dało :D).
Ja teraz robię zdjęcia zupełnie gdzie indziej - tu nietrudno o ciekawe miejscówki, choć gdybym miał fotografować miasto, to pewnie miałbym podobny problem ;).
Podpisany Wojciech Połowczuk | 11.04.2010 - 06:41:57 GMT +0200

Napisz swój komentarz:

[ * ] = informacja obowiazkowa.
Nazwisko i imie: *
Na stronie nie widac obowiazkowego adresu internetowego.
Adres elektroniczny: *
Twoja strona www:
Twój komentarz: *